Koszulka Top Model D16005M02459A Light Violet – Sublevel
32,13 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XS | 78 cm |
Opis
Krótki top na ramiączkach to must-have w casualowej garderobie. Wykonany z miękkiej, prążkowanej dzianiny z bawełny z dodatkiem elastanu, zapewnia idealne dopasowanie i komfort noszenia przez cały dzień. Gładki wzór i prostokątny dekolt nadają mu minimalistyczny, nowoczesny charakter. Lekka forma na cienkich ramiączkach sprawia, że top świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach zarówno solo, jak i pod koszulę czy marynarkę. Idealny na ciepłe dni i niezobowiązujące okazje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 78 cm, 86 cm, 91 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Fioletowy |
| czas_realizacji | 3 |






