Koszulka Model Mia bawełna Black – Kalimo
151,13 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-99 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 84-89 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XXL | 105-109 cm |
Opis
Z myślą o osobach, które lubią zestawy, skonstruowaliśmy bawełniany top dresowy, który idealnie skomponujesz z naszymi dresowymi spodniami czy też spodenkami. Wybór kolorów pozwoli na stworzenie niebanalnych stylizacji. Zestaw dresowy wcale nie musi być nudny i kojarzony tylko z wygodą, może być również do tego stylowy.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |






