Koszulka Top Model RV-TP-6626.88 Dark Brown – Rue Paris
25,33 zł
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
Opis
Krótki top na ramiączkach wykonany z prążkowanego materiału to idealna baza do codziennych stylizacji. Gładki wzór i klasyczny, okrągły dekolt nadają mu uniwersalny charakter, który łatwo dopasujesz do różnych looków. Dzięki połączeniu bawełny i elastanu top jest miękki, elastyczny i doskonale dopasowuje się do sylwetki. Prążkowana struktura materiału dodaje całości subtelnego efektu i podkreśla casualowy styl. Świetnie sprawdzi się w duecie z jeansami, szortami czy spódnicą zarówno solo, jak i jako warstwa pod oversize?ową koszulę czy marynarkę.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 90 % |
| Obwód w biuście | 86-89 cm, 90-93 cm |
| Elastan | 10 % |
| sklad_materialowy | Elastan 10 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |








