Kurtka Damska Model NM-KR-DA-0937.07 Black – NM
190,23 zł
Poliuretan 68.8 %
Polyester 28.3 %
Wiskoza 1.6 %
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| M/L | 51-53 cm | 61-63 cm | 86-91 cm |
| S/M | 49-51 cm | 59-61 cm | 82-86 cm |
Opis
Damska kurtka przejściowa z ekoskóry to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak poliuretan, bawełna, wiskoza i poliester, zapewnia wygodę oraz trwałość. Jej casualowy charakter i gładki wzór sprawiają, że świetnie komponuje się z codziennymi stylizacjami. Krótki fason podkreśla sylwetkę, a długi rękaw zapewnia komfort noszenia w chłodniejsze dni. Kurtka zapinana jest na zamek kryty listwą na zatrzaski, co dodaje jej eleganckiego wykończenia. Praktyczne, duże naszyte kieszenie z patkami podkreślają modny, użytkowy styl, a pagony na ramionach nadają całości charakteru. Model posiada podszewkę, dzięki czemu jest idealnym wyborem na przejściowe pory roku.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Bawełna | 1.3 % |
| Długość rękawa wewnętrzna | 49-51 cm, 51-53 cm |
| Długość rękawa zewnętrzna | 59-61 cm, 61-63 cm |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 86-91 cm |
| Poliuretan | 68.8 % |
| Polyester | 28.3 % |
| Viscosa | 1.6 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 1.6 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |








