Kurtka Damska Model A540 Red – awama
356,22 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 88 cm | 138 cm | 124 cm |
| S/M | 87 cm | 130 cm | 116 cm |
Opis
Pikowana kurtka z kapturem, zapinana na zamek. Poszerzana ku dołowi, regulowana w talii. Kurtka w całości na podszewce. Doskonale sprawdzi się jako kurtka przeciw wiatrowa.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 87 cm, 88 cm |
| Obwód w biodrach | 130 cm, 138 cm |
| Obwód w biuście | 116 cm, 124 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 3 |







