Koszulka nocna Koszulka Model Ivana Black – Donna
186,83 zł
Elastan 5 %
poliamid 5 %
Wiskoza 90 %
poliamid 5 %
Wiskoza 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
Opis
Stylowa, czarna koszulka nocna z pięknym koronkowym dekoltem, rękawkami i plecami. Zaprojektowana tak, abyś czuła się w niej elegancko, zmysłowo i bardzo kobieco. Krój, który z wdziękiem podkreśla rysy ciała. Pod biustem odpowiednie przeszycie. Dekolt wykończony małą, błyszczącą cyrkonią. Miękka tkanina. Wysoka jakość. Najnowsza kolekcja znanej marki Donna.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 100-104 cm, 88-92 cm, 92-96 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 86-90 cm, 90-94 cm, 94-98 cm, 98-102 cm |
| Polamid | 5 % |
| Viscosa | 90 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 90 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |






