Koszulka nocna Koszula Nocna Model Tropics White/Green – Aruelle
79,73 zł
Bawełna 100 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 88-92 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 84-88 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 80-84 cm | 64-68 cm |
Opis
Cudowne wspomnienie lata – koszula Tropics – pokryta nadrukiem zielonych, egzotycznych liści palm. Fason zgrabny, lekko przy ciele, z krótkim rękawem. Z przodu napis „Less Monday, more Summer”.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 100 % |
| Obwód w biodrach | 88-92 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 80-84 cm, 88-92 cm |
| Obwód w talii | 64-68 cm, 72-76 cm |
| sklad_materialowy | Bawełna 100 % |
| color | Zielony |
| czas_realizacji | 3 |





