Koszulka nocna Koszulka Model Eris Black – Donna
123,93 zł
Elastan 2 %
Polyester 98 %
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 88-92 cm | 86-90 cm |
| 38 | 92-96 cm | 90-94 cm |
| 40 | 96-100 cm | 94-98 cm |
| 42 | 100-104 cm | 98-102 cm |
| 44 | 104-108 cm | 102-106 cm |
Opis
Wyjątkowo kobieca koszulka wykonana z delikatnej satyny. Cienkie regulowane ramiączka. Dekolt oraz plecy obszyte efektowną koronką. Do kompletu polecamy szlafrok oraz piżamę Eris.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 2 % |
| Obwód w biodrach | 100-104 cm, 104-108 cm, 88-92 cm, 92-96 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 102-106 cm, 86-90 cm, 90-94 cm, 94-98 cm, 98-102 cm |
| Polyester | 98 % |
| sklad_materialowy | Polyester 98 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |






