Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model M-011 Navy – Marko
64,43 zł
Elastan 20 %
poliamid 80 %
poliamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
Opis
Gładkie, wysokie figi kąpielowe, które z powodzeniem możesz połączyć z ulubioną górą od kostiumu kąpielowego, tworząc kolejne, nowe, plażowe aranżacje. Przód na delikatnej, komfortowej podszewce, tkanina włoska, gwarantująca perfekcyjne dopasowanie się fig do ciała.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Szerokość biodra | 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polamid | 80 % |
| sklad_materialowy | Polamid 80 % |
| color | Granatowy |
| czas_realizacji | 3 |







