Kostium dwuczęściowy Figi kąpielowe Model M-017 Grey – Marko
86,53 zł
Elastan 20 %
poliamid 80 %
poliamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| XL | 102 cm |
| XXL | 106 cm |
| XXXL | 110 cm |
| XXXXL | 114 cm |
Opis
Figi kąpielowe o wyższym kroju, na podszewce. Majteczki wykonane z elastycznego materiału, pakowane w woreczek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 98 cm |
| Polamid | 80 % |
| sklad_materialowy | Polamid 80 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 3 |





