Koszulka nocna Koszulka Model Melisa V 2704 Black – Teyli
47,43 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm |
| M | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XS | 90 cm | 84 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
Opis
Czarny top damski, bawełniany. Wykonany z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem lycry, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała. Prany zgodnie z metką nie rozciąga się i powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest komfortowy, idealny na co dzień, ale także świetny na szczególne okazje pod marynarkę. Dekolt w kształcie litery V optycznie wydłuża szyje. Pięknie przylega do ciała i podkreśla walory kobiecej sylwetki. Jest uniwersalny, dlatego też każda kobieta powinna mieć go w swojej szafie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






