Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1692 Grey – Lupo Line
147,73 zł
Bawełna 94 %
Elastan 6 %
Elastan 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 88-92 cm | 82-86 cm |
| 38 | 92-96 cm | 86-90 cm |
| 40 | 96-100 cm | 90-94 cm |
| 42 | 100-104 cm | 94-98 cm |
Opis
Koszulka ciążowa idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, oraz w późniejszym okresie do karmienia. Modne zestawienie kolorystyczne koloru szarego z białymi groszkami. Koszulka z dekoltem w serek ozdobiona białą koronką, umożliwia swobodne karmienie maluszka. Miękka i przyjemna w dotyku, z pliskami na brzuszku o formie bombki.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 94 % |
| Obwód w biodrach | 88-92 cm, 92-96 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 86-90 cm, 90-94 cm |
| Elastan | 6 % |
| sklad_materialowy | Elastan 6 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 7 |





