Koszulka nocna Koszula Nocna Model 3032 Pink – Lupo Line
140,93 zł
Elastan 20 %
poliamid 10 %
Wiskoza 70 %
poliamid 10 %
Wiskoza 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 88-92 cm | 82-86 cm |
| 38 | 92-96 cm | 86-90 cm |
| 40 | 96-100 cm | 90-94 cm |
| 42 | 100-104 cm | 94-98 cm |
Opis
Romantyczna, a zarazem niezwykle elegancka koszulka z krótkim rękawem w różowo-białym kolorze z pewnością znajdzie swoje miejsce w szafie każdej mamy. Model przeznaczony dla kobiet w ciąży, sprzyja temu rozszerzany fason. Po porodzie koszulka, świetnie sprawdzi się podczas karmienia dzięki wygodnie odpinanym miseczkom.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Obwód w biodrach | 88-92 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 90-94 cm |
| Polamid | 10 % |
| Viscosa | 70 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 70 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 7 |





