Koszulka nocna Halka Model Fehend satyna druk Ecru – Kalimo
174,93 zł
Elastan 3 %
Polyester 97 %
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
Opis
Prosta w kroju, jednak wykonana z barwnej, specjalnie dla Was zaprojektowanej tkaniny, halka Fehend przypadnie niejednej Pani do gustu. Połyskliwa satyna sprawia, że namalowane wzory pięknie się mienią. Luźny krój zapewnia komfort i wygodę a wykończenia w postaci miękkiej siateczki uatrakcyjniają całość. Dobierz do zestawu podomkę Himma i ciesz się dobrym nastrojem każdego wieczoru i poranka. Bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent).
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 3 % |
| Obwód w biodrach | 101-105 cm, 106-110 cm, 111-115 cm, 91-95 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Polyester | 97 % |
| sklad_materialowy | Polyester 97 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







