Koszulka nocna HALKA PARIS (wiskoza) ecru – Kalimo
140,93 zł
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 63 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 63 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 63 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 63 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 63 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
Opis
Elegancka, wiskozowa koszula z efektowną koronką przy biuście-halka Paris.
Halka została zaprojektowana z myślą o kobietach, które lubią długi rękaw w koszulach nocnych. Do tego po bokach znajdują się kieszenie. Halka Paris jest wygodną propozycją do spania dla wszystkich kobiet bez względu na wiek i figurę.
Stylowe połączenie jednokolorowej wiskozy z wyrazistą koronką to synonim dobrego gustu.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
dekolt zdobiony miękką koronką w kwiatowym motywie.
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
odpowiednia miękkość oraz elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
wykończenie dekoltu z miękkiej koronki
2 kieszenie po bokach
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Viscosa | 100 % |
| Długość | 63 cm |
| Obwód w biodrach | 101-105 cm, 106-110 cm, 111-115 cm, 91-95 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Obwód w talii | 65-69 cm, 70-74 cm, 75-79 cm, 80-84 cm, 85-89 cm |
| sklad_materialowy | Viscosa 100 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |





