Legginsy Model MOE734 Coral – Moe
198,73 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 27.5 cm | 78 cm | 66 cm |
| M | 94.5 cm | 27 cm | 74 cm | 62 cm |
| S | 94 cm | 26.5 cm | 70 cm | 58 cm |
| XL | 95.5 cm | 28 cm | 82 cm | 70 cm |
| XXL | 96 cm | 28.5 cm | 86 cm | 74 cm |
Opis
Modne legginsy z dzianiny prążkowanej z naszywką z logo, ulubiony element domowej garderoby jak i basic do noszenia na co dzień z tunika lub bluzą.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Długość | 94 cm, 94.5 cm, 95 cm, 95.5 cm, 96 cm |
| Stan wysokość | 26.5 cm, 27 cm, 27.5 cm, 28 cm, 28.5 cm |
| Szerokość biodra | 70 cm, 74 cm, 78 cm, 82 cm, 86 cm |
| Szerokość pasa | 58 cm, 62 cm, 66 cm, 70 cm, 74 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |







