Legginsy Model Konni 2213 Black – Teyli
108,63 zł
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 76 cm |
| M | 98 cm | 72 cm |
| S | 94 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 80 cm |
| XS | 90 cm | 64 cm |
| XXL | 110 cm | 84 cm |
| XXXL | 114 cm | 88 cm |
Opis
Legginsy damskie w kolorze intensywnej czerni. Wykonane z materiału wysokiej jakości. Skład zwarta bawełna z dodatkiem włókna lycry, która gwarantuje elastyczność, co umożliwia doskonałe dopasowanie legginsów do sylwetki. Getry sięgają długością do kostek, są mocno dopasowane, opinają sylwetkę, podkreślając jej walory. Z tyłu na pośladkach posiadają odpowiednie półokrągłe cięcia, tak zwane push-up powiększające i modelujące pośladki, nadające im kobiecych kształtów. Tęgość tkaniny bardzo dobra i dlatego też bielizna jest niewidoczna. Legginsy posiadają wyższy stan, a to z kolei gwarantuje, że kobiecy brzuszek zostanie wymodelowany. W pasie wszyta jest szersza gumka, która podtrzymuje legginsy na odpowiedniej wysokości i zapobiega zsuwaniu. Getry sprawdza się w codziennym użytkowaniu, zestawione z luźną tuniką mogą tworzyć wygodny zestaw do pracy. Dla kobiet lubiących uprawiać sport będą odpowiednim strojem np., na rower, jogging czy też wieczorne spacery i spotkania towarzyskie przy grillu. Ze względu na dobrą jakość tkaniny legginsy nie wybijają się na kolanach czy pośladkach, nie rozciągają, nie zmieniają fasonu. Prane w odpowiedniej temperaturze zachowują swój wygląd na długi czas.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 92 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Szerokość pasa | 64 cm, 68 cm, 72 cm, 76 cm, 80 cm, 84 cm, 88 cm |
| Elastan | 8 % |
| sklad_materialowy | Elastan 8 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






