Legginsy Model Kolli 2219 Black – Teyli
86,53 zł
poliamid 84 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 76 cm |
| M | 98 cm | 72 cm |
| S | 94 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 80 cm |
| XS | 90 cm | 64 cm |
| XXL | 110 cm | 84 cm |
| XXXL | 114 cm | 88 cm |
| XXXXL | 118 cm | 92 cm |
Opis
Damskie dopasowane legginsy do kolan w kolorze intensywnej czerni. Legginsy są wykonane z wysokogatunkowej elastycznej i mocno kryjący ciało tkaniny, która dobrze dopasowuje się do sylwetki, modeluje ją i maskuje wystający brzuszek. Nogawki długością sięgają przed kolano, dołem obszyte są delikatnym szwem, który jest elastyczny i nie dzieli nogi. Legginsy posiadają wysoki stan, dlatego też maskują kobiece niedoskonałości sylwetki. W pasie wykończone są podwójną podwiniętą warstwą materiału, są bezuciskowe i dzięki temu bardzo komfortowe w użytkowaniu. Legginsy z uwagi na wyższy stan poza tym, że maskują niedoskonałości sylwetki, to efektownie eksponują pośladki, unosząc je do góry. Materiał, z którego są wykonane, jest bardzo przewiewny i dlatego też ciało nie poci się i zachowuje świeżość podczas użytkowania. Kolarki są adresowane do pań prowadzących aktywny sportowy tryb życia. Sprawdzą się podczas jazdy na rowerze, ponieważ nie krępują ruchów jak i równie do porannego joggingu. Legginsy można zestawić ze sportowym krótkim topem i będzie to doskonały zestaw do ćwiczeń na siłowni. Prane w odpowiedniej temperaturze zgodnie z metką zachowują swój pierwotny wygląd. Każda z pań powinna posiadać je w swojej garderobie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 16 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Szerokość pasa | 64 cm, 68 cm, 72 cm, 76 cm, 80 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm |
| Polamid | 84 % |
| sklad_materialowy | Polamid 84 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






