Legginsy Model Athletico 3/4 2204 Black – Teyli
69,53 zł
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 76 cm |
| M | 98 cm | 72 cm |
| S | 94 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 80 cm |
| XS | 90 cm | 64 cm |
| XXL | 110 cm | 84 cm |
Opis
Legginsy 3/4 damskie w kolorze czarnym. Sięgają za kolano, po bokach mają rozcięcia i białe wstawki, które wysmuklają nogę. Getry wykonane są z bardzo elastycznej i szlachetnej bawełny, nie prześwitują i nie wybijają się na kolanach. Są słabo rozciągliwe. Wyższy stan maskuje niedoskonałości kobiecej sylwetki, a szeroka gumka dobrze podtrzymuje w pasie, nie pozostawiając śladów na ciele. Biegając, ćwicząc i spędzając czas na świeżym powietrzu, każda kobieta będzie czuć się wygodnie i komfortowo. Idealnie sprawdzą się również do noszenia na co dzień.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 90 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Szerokość pasa | 64 cm, 68 cm, 72 cm, 76 cm, 80 cm, 84 cm |
| Elastan | 10 % |
| sklad_materialowy | Elastan 10 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |





