Kurtka Damska Model SK-KR-HH-2402.26 Black – Factory Price
210,42 zł
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 53 cm | 63 cm | 91 cm |
| M | 51 cm | 61 cm | 86 cm |
| S | 49 cm | 59 cm | 82 cm |
| XL | 55 cm | 65 cm | 96 cm |
| XXL | 57 cm | 67 cm | 100 cm |
Opis
To idealna propozycja na chłodniejsze dni. Kurtka wykonana z wysokiej jakości poliestru, wypełniona syntetycznym puchem, zapewni Ci ciepło i komfort. Pikowana forma dodaje jej stylu i sprawia, że jest niezwykle modna. Odpinane futerko pozwala dostosować kurtkę do różnych stylizacji i temperatur. Długość przed kolano zapewnia ochronę przed zimnem, a zapięcie na zamek błyskawiczny sprawia, że kurtka jest wygodna w noszeniu. Zintegrowany kaptur z możliwością odpięcia oraz ściąganymi troczkami chroni przed wiatrem i deszczem. Boczne kieszenie zapinane na zamek bezpiecznie przechowają drobiazgi. Uniwersalny, gładki wzór sprawia, że kurtka pasuje do wielu stylizacji. Możesz ją nosić zarówno do jeansów, jak i sportowych spodni.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość rękawa wewnętrzna | 49 cm, 51 cm, 53 cm, 55 cm, 57 cm |
| Długość rękawa zewnętrzna | 59 cm, 61 cm, 63 cm, 65 cm, 67 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |







