Kurtka Damska Model RV-KR-006.16 Black – Rue Paris
120,53 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Opis
Czarna damska kurtka z podszewką to doskonały wybór na chłodne dni. Wykonana z trwałego materiału 100% poliestru. Model posiada kieszenie, gumkę na dole, ściągacze na rękawach co daje Ci mnóstwo możliwości stylizacyjnych. Wielofunkcyjny model, który sprawdzi się w casualowych, miejskich stylu perfekcyjnie dopasujesz do swojego codziennego stroju.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 91-96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |








