Kurtka Damska Model RV-KR-004.95P Fluo Green – Rue Paris
160,02 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Kurtka damska przejściowa pikowana z kapturem oraz długim rękawem. Kurtka zapinana na zatrzaski, po bokach kieszenie wsuwane. Kurtka w całości na podszewce. Idealna propozycja na sezon przejściowy.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Zielony |
| czas_realizacji | 3 |







