Kurtka Damska Model RV-KR-003.00P Dark Yellow – Rue Paris
115,02 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Kurtka damska przejściowa pikowana z długim rękawem. Kurtka zapinana na zatrzaski, po bokach kieszenie wsuwane. Kurtka w całości na podszewce, tył kurtki przedłużany. Idealna propozycja na sezon przejściowy.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Żółty |
| czas_realizacji | 3 |







