Kurtka Damska Model RO-KR-CKT-4006.16X Dark Blue – Rue Paris
80,82 zł
Bawełna 97 %
Elastan 3 %
Elastan 3 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
| XS | 78 cm |
Opis
Spraw, aby Twój look był na topie dzięki tej modnej ciemnoniebieskiej kurtce jeansowej z kieszeniami RUE PARIS. Wykonana jest z bawełny i elastanu, a jej wzór gładki dodaje jej szyku. Ta wielofunkcyjna kurtka świetnie sprawdzi się na co dzień, na spacer czy do miasta!
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Bawełna | 97 % |
| Obwód w biuście | 78 cm, 82 cm |
| Elastan | 3 % |
| sklad_materialowy | Elastan 3 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |







