Kurtka Damska Model NM-KR-P22-6630-12.99P Light Beige – NM
115,02 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
Opis
Puchowa krótka pikowana kurtka damska z długim rękawem, zapinana na zamek. Kurtka w całości na podszewce, z odpinanym kapturem, po bokach kieszenie zapinane na zamek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 100 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |








