Kurtka Damska Model MI-KR-88630.60P Light Blue – Italy Moda
149,22 zł
Nylon 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 58 cm | 110 cm | 100 cm |
Opis
Lekka i stylowa damska kurtka przejściowa, idealna na sezon jesień, zima i wiosna. Wykonana z wytrzymałego nylonu, zapewnia wygodę i ochronę przed wiatrem. Pikowana struktura nadaje jej nowoczesnego charakteru, a klasyczny, gładki wzór sprawia, że świetnie komponuje się z codziennymi i biurowymi stylizacjami. Model o standardowej długości, bez kaptura, z długimi rękawami i wygodnym zapięciem na zamek. Wsuwane kieszenie zapinane na zamek pozwalają na bezpieczne przechowywanie drobiazgów. Wnętrze wykończone podszewką zwiększa komfort noszenia. To doskonały wybór dla kobiet ceniących funkcjonalność i ponadczasowy styl.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Nylon | 100 % |
| Długość | 58 cm |
| Obwód w biodrach | 110 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm |
| sklad_materialowy | Nylon 100 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |







