Kurtka Damska Model MI-KR-22895.65 Red – Rue Paris
125,82 zł
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 50 cm | 106 cm |
Opis
Damska kurtka przejściowa o casualowym charakterze, idealna na jesień, zimę i wiosnę. Wykonana z mieszanki poliestru i elastanu, zachwyca gładką fakturą materiału oraz wygodnym krojem, który świetnie sprawdza się w codziennych stylizacjach. Model o standardowej długości wyposażony jest w klasyczny kołnierz i klapy, które dodają całości ponadczasowego stylu. Największą ozdobą kurtki są frędzle umieszczone na rękawach, przodzie oraz plecach, nadają one oryginalnego, lekko boho charakteru i wyróżniają stylizację. Lekka, bez ocieplenia i bez zapięcia, stanowi świetne uzupełnienie codziennych zestawów, zapewniając komfort i swobodę ruchów, a jednocześnie przyciągając uwagę niebanalnym wykończeniem.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość całkowita | 50 cm |
| Obwód w biuście | 106 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 3 |







