Kurtka Damska Model MBM-KR-250.77 Ecru – MBM
136,62 zł
Angora 15.3 %
Polyester 23.5 %
Wiskoza 22.8 %
wełna 38.4 %
Polyester 23.5 %
Wiskoza 22.8 %
wełna 38.4 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 96 cm | 106 cm |
Opis
Elegancka i wygodna kurtka damska idealna na chłodniejsze dni. Jej casualowy charakter sprawia, że doskonale sprawdzi się na co dzień, łącząc styl z funkcjonalnością. Kurtka wykonana z mieszanki wysokiej jakości materiałów, takich jak wełna, poliester, wiskoza i angora, zapewnia trwałość i komfort noszenia. Standardowa długość, idealna do codziennych stylizacji. Kurtka zapinana na zatrzaski, kieszenie zapinane na zamki. Rękawy ozdobione zamkami, które nadają kurtce nowoczesnego charakteru. Ta kurtka to doskonały wybór dla kobiet ceniących styl i wygodę, które szukają uniwersalnego elementu garderoby.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Angora | 15.3 % |
| Długość | 63 cm |
| Obwód w biodrach | 96 cm |
| Obwód w biuście | 106 cm |
| Polyester | 23.5 % |
| Viscosa | 22.8 % |
| Wełna | 38.4 % |
| sklad_materialowy | Wełna 38.4 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |








