Kurtka Damska Model M607 Grey – Figl
223,02 zł
Elastan 3 %
Polyester 57 %
wełna 40 %
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
Opis
Stylowa kurtka typu ramoneska, zapinana na zamek . Model z podszewką stylonową oraz ozdobnymi zameczkami na rękawach. To typowy bestseller tego sezonu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Elastan | 3 % |
| Obwód w biuście | 85-88 cm, 89-92 cm, 93-96 cm, 97-100 cm |
| Polyester | 57 % |
| Wełna | 40 % |







