Kurtka Damska Model L021 Pepita – Lenitif
260,82 zł
Polyester 80 %
Wiskoza 20 %
Wiskoza 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 83.5 cm | 112 cm | 104 cm |
| M | 83 cm | 108 cm | 100 cm |
| S | 82.5 cm | 104 cm | 96 cm |
| XL | 84 cm | 116 cm | 108 cm |
Opis
Modna kurtka z dwurzędowym zapięciem na dwa guziki. Kołnierz w charakterystyczną, dość wysoką stójką. Rękawy z suwakami dodającymi nowoczesnego stylu, tył dłuższy z kontrafałdą z suwakiem, kieszenie w szwach bocznych. Kurtka o uniwersalnym nietuzinkowym charakterze.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 80 % |
| Długość | 82.5 cm, 83 cm, 83.5 cm |
| Obwód w biodrach | 104 cm, 108 cm, 112 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 96 cm |
| Viscosa | 20 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 20 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |






