Kurtka Damska Model D80026BI11280B158 Black – Sublevel
194,22 zł
Bawełna 100 %
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 53 cm | 63 cm | 91 cm |
| M | 51 cm | 61 cm | 86 cm |
| S | 49 cm | 59 cm | 82 cm |
| XL | 55 cm | 65 cm | 96 cm |
| XXL | 57 cm | 67 cm | 100 cm |
Opis
Klasyczna kurtka jeansowa o standardowej długości to must-have w każdej casualowej garderobie. Wykonana z wysokiej jakości bawełny, idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/lato. Model bez kaptura, z długimi rękawami i zapięciem na guziki, wyróżnia się prostym, gładkim wzorem oraz praktycznymi kieszeniami na wysokości piersi. To ponadczasowy fason, który doskonale uzupełni codzienne stylizacje, od sukienek po T-shirty i spodnie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Bawełna | 100 % |
| Długość rękawa wewnętrzna | 51 cm, 53 cm, 55 cm, 57 cm |
| Długość rękawa zewnętrzna | 61 cm, 63 cm, 65 cm, 67 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Bawełna 100 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |








