Kurtka Damska Model Clea SZA KUR0028 Grey – Roco Fashion
206,82 zł
~Rayon 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 96-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
Opis
Kurtka została wykonana z miłego w dotyku, gwarantującego ciepło materiału, zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Elegancka konstrukcja z obniżoną linią ramion dodaje luzu i charakteru każdej stylizacji. Stójkowy kołnierz nie tylko podkreśla modny wygląd kurtki, ale także zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. We wnętrzu wszyto starannie wykonaną podszewkę, która sprawia, że kurtka komfortowa i ciepła. Delikatne marszczenie na dole nadaje kurtce niepowtarzalny charakter. Kurtka zapinana na guziki, które dodają oryginalnego stylu. Funkcjonalne boczne kieszenie są dodatkowym atutem kurtki Clea. Unikalne przeszycia znajdujące się z tyłu kurtki oraz na rękawach tworzą efektowny wygląd kurtki, podkreślając jej minimalistyczny design. Luźniejszy fason kurtki Clea sprawia, że kurtka idealnie sprawdzi się w wielu stylizacjach, zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Do kurtki dobierz ulubione jeansy i biały t-shirt dla wygodnego looku lub zestaw ją z elegancką sukienką na co dzień. Uzupełnij swoją kolekcję modnych ubrań o kurtkę Clea, która łączy w sobie styl, komfort i funkcjonalność. Produkt jest wyprodukowany i uszyty w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 92 % |
| Obwód w biuście | 88-92 cm, 96-100 cm |
| Rayon | 8 % |
| sklad_materialowy | Rayon 8 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 5 |








