Kurtka Damska Model AT-KR-2359.96P Brown – AT
194,22 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| M/L | 86-91 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Opis
Ta elegancka kurtka przejściowa jest wyjątkowa dzięki swojemu futrzanemu wykończeniu, które dodaje jej wyjątkowego uroku. Kurtka jest idealna na sezon jesienno-zimowy, choć także nadaje się na wiosnę. Mimo że nie jest ocieplana, zapewnia komfort noszenia. Kurtka ma długi rękaw i zapięcie na haftki, co nadaje jej elegancji. Kieszenie to praktyczny dodatek, a obecność podszewki zwiększa komfort użytkowania. To wyjątkowy wybór na okazje, na których chcesz wyglądać elegancko i stylowo.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 86-91 cm, 91-96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |








