Kurtka Damska Model A538 Navy – awama
460,62 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/M | 99/110 cm | 116 cm | 104 cm |
Opis
Pikowana kurtka o długości przed kolano, przedłużonym tyłem z kapturem i prostymi rękawami. Poszerzana ku dołowi, ze ściągaczem na wysokości talii, zapinana na zamek. Sprawdzi się jako kurtka przeciwdeszczowa. Kurtka w całości na podszewce. Kurtka zaprojektowana i uszyta w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 99/110 cm |
| Obwód w biodrach | 116 cm |
| Obwód w biuście | 104 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Granatowy |
| czas_realizacji | 3 |







