Kurtka Damska Model 481-2 Black – Numoco
208,93 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 52 cm | 44 cm | 61 cm | 100 cm |
| M | 51 cm | 44 cm | 61 cm | 96 cm |
| S | 51 cm | 44 cm | 61 cm | 92 cm |
| XL | 53 cm | 44 cm | 62 cm | 104 cm |
Opis
Ramoneska marki Numoco Basic to krótka zamszowa kurtka z długim rękawkiem i ozdobnymi zamkami, które dodają jej charakteru. Uszyta z przyjemnego w dotyku, czarnego materiału, zapewnia stylowy wygląd i komfort noszenia. Produkcja europejska.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość całkowita | 51 cm, 52 cm, 53 cm |
| Długość rękawa wewnętrzna | 44 cm |
| Długość rękawa zewnętrzna | 61 cm, 62 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 92 cm, 96 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |







