Koszulka Top Model TW-TP-BI-2095.23X Beige – Och Bella
108,63 zł
Bawełna 95 %
Wiskoza 5 %
Wiskoza 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
Opis
Koronkowy top z dekoltem w serek, na cienkich ramiączkach. Koszulka posiada podszewkę. Propozycja idealna na lato.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm |
| Viscosa | 5 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 5 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







