Koszulka Top Model RO-TP-2510-2.22P White/Black – Rue Paris
37,23 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
Opis
Krótki top z wiązanymi ramiączkami, wykonany z tkaniny we wzorek. Idealna propozycja na lato.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 82-85 cm, 86-89 cm, 90-93 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |







