Koszulka Top Model M1099 Green – Figl
151,13 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/M | 65 cm | 114 cm | 100 cm |
Opis
Satynowy top z błyszczącymi, kryształowymi ramiączkami. Lejący dekolt typu woda.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 65 cm |
| Obwód w biodrach | 114 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Zielony |
| czas_realizacji | 3 |








