Koszulka Top Model LO-TP-LK-140.27X White – Rue Paris
49,13 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
Opis
Top z półgolfem, o prostym kroju. Top wykonany z prążkowanej tkaniny.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 86 cm, 91 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |







