Koszulka Top Model FA-TP-6871.78P Camel – Fancy
37,23 zł
Bawełna 95 %
~Lycra 5 %
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | 90 cm |
Opis
Koszulka o przedłużanym kroju, bez rękawków oraz okrągłym dekoltem. Na przodzie ozdobny napis.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Długość całkowita | 73 cm |
| Obwód w biuście | 90 cm |
| Lycra | 5 % |
| sklad_materialowy | Lycra 5 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |







