Koszulka Top Model DHJ-TP-13287.36P Light Pink – Italy Moda
62,73 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 56 cm | 64 cm |
Opis
Koszulka z okrągłym dekoltem, na ramiączkach. Na przodzie zapinana na zamek oraz ozdobne kieszonki. Idealna na lato.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość całkowita | 56 cm |
| Obwód w biuście | 64 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |







