Koszulka Top Model CA-TP-5788.14P Fluo Pink – Calben
25,33 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 74 cm |
Opis
Top rozpinany to idealny sposób na orzeźwienie Twojej garderoby. Ten prążkowany materiał wykonany z 95% bawełny i 5% elastanu jest przyjemny w dotyku.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Długość całkowita | 57 cm |
| Obwód w biuście | 74 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |








