Koszulka Top Model AT-BZ-2051C.33 Light Beige – AT
20,23 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 90-97 cm |
| S/M | 82-89 cm |
Opis
Top ażurowy w stylu boho to doskonały wybór dla miłośniczek modnych, a zarazem lekkich stylizacji. Wykonany z dominującego materiału, bawełny z dodatkiem elastanu, zapewnia komfort noszenia i subtelne dopasowanie do sylwetki. Charakterystyczna, urozmaicona faktura materiału oraz misternie wykonane ażurowe detale nadają mu unikalnego, eterycznego wyglądu. Okrągły dekolt i brak rękawów sprawiają, że model ten świetnie sprawdzi się w letnich zestawieniach zarówno z jeansami, jak i zwiewną spódnicą. Standardowa długość topu pozwala na swobodne stylizowanie, a boho vibe dodaje mu nonszalanckiego uroku. Idealny na wakacyjne spacery, festiwale lub spotkania w plenerze.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 82-89 cm, 90-97 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |








