Koszulka Top Model A693 Beige – awama
113,73 zł
Polyester 97 %
~Spandex 3 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 140 cm | 102 cm |
| M | 61 cm | 134 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 130 cm | 92 cm |
| XL | 63 cm | 146 cm | 108 cm |
Opis
Satynowy top na ramiączkach z dekoltem V. Satynowy top od polskiej marki Awama to idealne połączenie elegancji i komfortu, świetnie sprawdzający się na co dzień oraz wyjątkowe okazje. Luźny fason zapewnia swobodę ruchów, tuszując mankamenty i podkreślając atuty sylwetki. Elegancki dekolt V subtelnie podkreśla biust, dodając kobiecego wdzięku. Satyna nadaje stylizacji nutę luksusu, a jednocześnie jest miękka i przyjemna w dotyku. Świetnie komponuje się z żakietem lub spódnicą, tworząc elegancki zestaw na spotkania biznesowe lub wieczorne wyjścia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Polyester | 97 % |
| Długość | 60 cm, 61 cm, 62 cm, 63 cm |
| Obwód w biodrach | 130 cm, 134 cm, 140 cm, 146 cm |
| Obwód w biuście | 102 cm, 108 cm, 92 cm, 96 cm |
| Spandex | 3 % |
| sklad_materialowy | Spandex 3 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







