Koszulka nocna Podkoszulka Model Nata Beige – Babell
45,73 zł
Bawełna 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
Opis
Bazowa bluzeczka, którą możesz założyć pod wszelkie sweterki czy zwiewne, prześwitujące koszule. Na cieniutkich ramiączkach, miękka i dopasowana do ciała. Dostępna w kilku kolorach. Polski producent.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 100 % |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 108-112 cm, 116-120 cm, 84-88 cm, 92-96 cm |
| sklad_materialowy | Bawełna 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |





