Koszulka nocna Koszulka Model Antonina White – Babell
61,03 zł
Bawełna 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| XXL | 107-116 cm |
Opis
Elegancka, gładka bluzeczka z pięknym, koronkowym zdobieniem wzdłuż linii dekoltu. Model typu basic, z nie dużym, komfortowym dekoltem, krój na szerszych ramiączkach, świetnie sprawdzi się w wielu, różnych stylizacjach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 100 % |
| Obwód w biuście | 101-106 cm, 107-116 cm, 83-88 cm, 89-94 cm, 95-100 cm |
| sklad_materialowy | Bawełna 100 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |






