Koszulka nocna Koszula Nocna Model Elba satyna Romance – Kalimo
197,03 zł
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
Opis
Jeśli lubisz egzotyczne klimaty oraz elegancję to halka Elba powstała z myślą o Tobie. Długa, wykonana z satyny przypominającej jedwab w swoim splocie, w przepięknym wzorze, na pewno sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Załóż halkę Elba, zamknij oczy i wyobraź sobie rajską wyspę. Do kompletu możesz dobrać podomkę Sycylia, która jest odpowiedniej długości do halki Elba oraz jest wykonana z tego samego materiału. Haleczka pakowana jest w eleganckie, dwuczęściowe opakowanie, więc jeśli szukasz czegoś na prezent to koniecznie zobacz propozycje bielizny marki KALIMO. Bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent).
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 3 % |
| Obwód w biodrach | 101-105 cm, 106-110 cm, 111-115 cm, 91-95 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Polyester | 97 % |
| sklad_materialowy | Polyester 97 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |







