Koszulka nocna Koszula Nocna Model Amore Wine – Momenti Per Me
151,13 zł
Elastan 8 %
Wiskoza 92 %
Wiskoza 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-102 cm | 90-94 cm |
| M | 90-96 cm | 86-90 cm |
| S | 84-90 cm | 82-86 cm |
| XL | 102-108 cm | 94-98 cm |
Opis
Koszulka na cienkich ramiączkach w kolorze nasyconej czerwieni. Wykonana z wiskozy, materiału, świetnie sprawdzającego się podczas snu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 8 % |
| Obwód w biodrach | 102-108 cm, 84-90 cm, 90-96 cm, 96-102 cm |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 86-90 cm, 90-94 cm, 94-98 cm |
| Viscosa | 92 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 92 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 3 |






