Koszula w paski K70 Blue – Nife
244,63 zł
Bawełna 60 %
Polyester 40 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 74.5 cm | 115.5 cm |
| 38 | 75.5 cm | 119.5 cm |
| 40 | 76 cm | 123.5 cm |
| 42 | 76.5 cm | 127.5 cm |
Opis
Delikatna koszula z kołnierzykiem w paski to idealne uzupełnienie stylizacji w stylu #softoffice. Przyjemny w dotyku materiał, którego skład to w 60% bawełna, zapewnia wysoki komfort noszenia. Z kolei praktyczny fason doskonale dopasowuje się ciała i pozwala przez cały dzień cieszyć się nie tylko efektownym wyglądem, ale i wygodą.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 60 % |
| Długość całkowita | 74.5 cm, 75.5 cm, 76 cm, 76.5 cm |
| Obwód w biuście | 115.5 cm, 119.5 cm, 123.5 cm, 127.5 cm |
| Polyester | 40 % |
| sklad_materialowy | Polyester 40 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |







