Koszula Damska Model M1068 Wzór 105 – Figl
224,23 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 104 cm | 100 cm |
| M | 66.5 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 66 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 67.5 cm | 108 cm | 104 cm |
Opis
Klasyczna koszula damska z kołnierzykiem. Zapinana na zatrzaski. Zapięcie kryte listwą. Kołnierzyk i mankiety zapinane na srebrne ozdobne zatrzaski.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość | 66 cm, 66.5 cm, 67 cm, 67.5 cm |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 104 cm, 108 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 92 cm, 96 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Wielokolorowy |
| czas_realizacji | 3 |








